Oliwska czarna perła

Szczegóły oferty

Cena: 1 390 000 zł

Powierzchnia: 108 m2

Rok budowy: 2017

Piętro: 3/3

Rodzaj zabudowy: apartament

Liczba pokoi: 4

Miejsce w hali garażowej: 2

Miasto:  Gdańsk Oliwa

Jest niewiele nieruchomości, które w rzeczywisty sposób spełniają warunek bycia czymś, co zbyt często określane jest jako „apartament”. Słowo to, mocno zdewaluowane, stało się przedmiotem wielu anegdot i dowcipów, w których wyśmiewano nadużywanie tego pojęcia w celu podrasowania zwykłych banalnych nie mających nic wspólnego z apartamentami mieszkań. Prezentowana oferta, to świetny przykład, kiedy słowo apartament jest spójne z tym, co zostało przedstawione.

Lokalizacja. Najważniejszą cechą wszystkich apartamentów na świecie jest ich właściwe położenie. Właściwe, czyli pożądane, w oczywisty sposób określane jako prestiżowe. W przypadku naszej propozycji, apartament znajduje się w Gdańsku Oliwie, w nieodległej bliskości morza, oraz w dzielnicy o bardzo dobrych warunkach zamieszkania.

Metraż 108 m2, to przestrzeń na trzecim piętrze, na której znajdują się cztery pokoje, w tym bardzo duży salon połączony z przestronną kuchnią, dwie łazienki, dwie garderoby, dwa tarasy. Optymalne rozwiązanie dla dużej rodziny, albo pary tworzącej otwarty gościnny dom.

Standard wykończenia. Zarówno wykonanie samego kameralnego budynku, jak i wnętrz, to kolejny element wysokiej jakości apartamentu. Wnętrze zostało wykończone z najlepszej jakości materiałów, bez kompromisów i tanich rozwiązań. Projekt architektoniczny wnętrz został zrealizowany w sierpniu 2018 roku, całość jest więc nowa, bez śladu użytkowania.