Rodzinnie w Nowym Orłowie

Szczegóły oferty

Cena: 1 680 000 zł

Powierzchnia: 77 m2

Rok budowy: 2013

Piętro: 0/2

Rodzaj zabudowy: mieszkanie

Liczba pokoi: 3

Miejsce w hali garażowej: 1

Miasto:  Gdynia, ul. Orłowska

Elegancka inwestycja Nowe Orłowo, położona w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni. Nieruchomość spełnia potrzeby najbardziej wymagających klientów, którym zależy na wysokim standardzie życia oraz bliskości morza i plaży. Łatwa i wygodna komunikacja z całym Trójmiastem. W odległości niespełna kilometra znajduje się C.H. Klif jak również liczne punkty usługowe, sklepy i restauracje.

Trzypiętrowy apartamentowiec z windą powstały w 2013 roku. Teren osiedla monitorowany z całodobową ochroną. Dodatkowym atutem jest kompleks fitness z siłownią, sauną mokrą oraz suchą, salą wypoczynkową oraz klubową, wyposażoną w stół bilardowy.

Przestronny apartament zlokalizowany na parterze, zaprojektowany i wykonany przez pracownię autorską LOFT Magdaleny Adamus. Do mieszkania przynależy salon z bezpośrednim wyjściem na ogród i taras, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz garderoba. Ekspozycja słoneczna wschodnio-południowa, dzięki której apartament jest bardzo ciepły zimą, a latem linia drzew od strony ul. Orłowskiej daje przyjemny cień. Przesuwna zabudowa szklana tarasu została zamontowana na indywidualne zamówienie. 

Stałe zabudowy meblowe, szafy, garderoby, drzwi wewnętrzne wykonane na zamówienie. Podłogi w całym apartamencie poza łazienką wykonane z naturalnej deski olejowanej. Włoskie kafle łazienkowe na podłodze i ścianach. Wysokość pomieszczeń 3m.