Artystyczny klimat z widokiem na Grand Hotel

Szczegóły oferty

Cena: 2 670 000 zł

Powierzchnia: 130 m2

Rok budowy: 1900

Piętro: 2/2

Rodzaj zabudowy: apartament

Liczba pokoi: 4

Miasto:  Sopot, ul. Mokwy

Dolny Sopot, ale poza turystycznym zgiełkiem. W pobliżu wszystkich atrakcji kurortu - plaży, molo, nadmorskiego parku., miejsc kultury i dobrych restauracji. Rytm brukowanej ulicy niezaburzony dysharmonią przypadkowych budynków. Jest tu subtelnie, kameralnie i pięknie.

Ponad stuletnia kamienica z ozdobnymi, drewnianymi werandami, bajecznymi tarasami i pieczołowicie odrestaurowaną w stylu dawnych, sopockich willi klatką schodową. Kamionkowa mozaika na podłogach, spektakularne poręcze, drewniane schody, drzwi z zachowanymi, mosiężnymi klamkami. W kamienicy są tylko trzy mieszkania. Obiekt jest monitorowany. Miejsce postojowe znajduje się na ogrodzonej posesji.

Właścicielka zadbała o smak i nieprzypadkowość każdej części mieszkania. Centrum domu stanowi kuchnia. To wokół jej osi rozmieszczono pozostałe pomieszczenia. Do jadalni prowadzi szerokie przejście. Tu motywem przewodnim jest ponad dwumetrowy stół i regał wypełniony po sufit imponującym księgozbiorem. Sypialnia połączona jest z garderobą i łazienką. Łazienka olśniewa stylem. Jest duża i funkcjonalna. Pomieszczenia ociepla dwustronny kominek. Mieszkanie ma idealnie skomponowany system szaf, szafeczek. Dopełnieniem urody apartamentu jest bajeczny taras z widokiem na zieleń.