Designerski Penthouse w Gdyni

Szczegóły oferty

Cena: 3 700 000 zł

Powierzchnia: 300 m2

Rok budowy: 2008

Piętro: 4/4

Rodzaj zabudowy: apartament

Liczba pokoi: 7

Miejsce w hali garażowej: 2

Miasto:  Gdynia Redłowo

Genialna lokalizacja tej oferty na skraju Kępy Redłowskiej sprzyja do codziennych spacerów nad morze, stąd do plaży mamy zaledwie kilka minut pieszo. Ponadto mnóstwo wokół terenów zielonych pozwala nam wyciszyć się po strudzonym dniu pracy.  

Ekskluzywny apartamentowiec, w którym na ostatnim piętrze znajduje się wyjątkowy penthouse. Budynek z 2009 roku. W cenie mamy dwa miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórkę lokatorską (12m2). Oprócz tego jest możliwość postawienia dodatkowych aut na terenie posesji. Budynek jest monitorowany całodobowo, z portiernią  i ochroną. Dla mieszkańców do wyłącznego korzystania udostępniono salę fitness oraz salę bilardową. 

Apartament o metrażu 300 m2 zajmuje całą, ostatnią kondygnację budynku. Do mieszkania przynależą 2 ogrody zimowe, taras oraz cztery balkony. Mieszkanie komfortowe, zaprojektowane i urządzone w nowoczesnym stylu. W całym apartamencie można dostrzec odpowiednie wyczucie stylu oraz wysoki standard wykończeń. Jak widać na zdjęciach apartament został zaprojektowany z dopracowaniem w każdym szczególe, wszystko zostało dogłębnie przemyślane, aby stanowiło komfortowe, luksusowe wnętrze do zamieszkania. W apartamencie dominuje kolorystyka czarno biała z dodatkowymi charakterystycznymi, kolorowymi akcentami. Wykończenie apartamentu zostało zrobione z najlepszych jakościowo materiałów.