W sercu modernistycznej Gdyni

Szczegóły oferty

Cena: 990 000 zł

Powierzchnia: 77 m2

Rok budowy: 2015

Piętro: 1/6

Rodzaj zabudowy: mieszkanie

Liczba pokoi: 2

Miasto:  Gdynia, ul. Zygmunta Augusta

Silver House to kameralna i prestiżowa inwestycja w centrum Gdyni. Budynek sześciopiętrowy, świetnie nawiązujący architektonicznie do gdyńskiego modernizmu, co zostało dostrzeżone i nagrodzone przez profesjonalistów w konkursie branżowym SARP na najlepszy dom mieszkalny w Polsce.
Lokalizacja idealna dla wielkomiejskiego życia, w centrum miasta, ale w bocznej, zadbanej i cichej uliczce. Na parterze modne, dobrze zaprojektowane miejsca spotkań i autorskie butiki. Bliskość plaży oraz wszystkich ważnych obiektów kultury w mieście (Teatr Muzyczny, Centrum Filmowe) w odległości bliskiego spaceru to dodatkowy atut tej nieruchomości. Prestiżowy charakter inwestycji podkreślony został pięknym minimalistycznym hallem z całodobową recepcją, z ogrodowym patio z kaskadową fontanną w stylu japońskim.

Przestronny apartament o powierzchni 77 m/2 (+loggia 5,8) znajduje się na pierwszym piętrze z ekspozycją zachodnią. Apartament został wykończony w stopniu umożliwiającym własną aranżację. Część dzienna składa się z dużego, pełnego światła salonu z aneksem kuchennym o pow. 40 m2 z całą przeszkloną ścianą okien od podłogi do sufitu, co daje fantastyczny efekt otwarcia na miasto.
Cześć prywatna o pow. 25 m2 to sypialnia z dużą garderobą oraz osobnym pomieszczeniem gospodarczym. Łazienka z wanną oraz miejscem na prysznic o pow. 7 m2 wykończona w wysokiej jakości. W całym mieszkaniu położony piękny dębowy parkiet.

Zaletą apartamentu jest możliwość dokonania zmian aranżacyjnych i wykończenia w zależności od potrzeb i estetycznych preferencji nowych właścicieli.