Willa Monaco w gdyńskiej odsłonie

Szczegóły oferty

Cena: 850 000 zł

Powierzchnia: 45 m2

Rok budowy: 2017

Piętro: 0/2

Rodzaj zabudowy: mieszkanie

Liczba pokoi: 2

Miejsce w hali garażowej: 1

Miasto:  Gdynia, Kamienna Góra

Kameralna Willa Monaco, zlokalizowana została w Kamiennej Górze, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Trójmiasta. Ze względu na położenie oraz willowy charakter, miejsce to oferuje pełen dostęp do infrastruktury miejskiej przy jednoczesnym spokoju, charakterystycznym dla terenów podmiejskich.

Elegancki, zaprojektowany ze smakiem budynek z 2017 roku, wyróżniający się ponadczasowa architekturą oraz jakością wykończenia. Ekskluzywny, nowoczesny apartamentowiec, w którym znajdują się jedynie cztery mieszkania. Stanowi to ogromną zaletę dla osób ceniących swoją prywatność i spokój. Budynek wyposażony w windę cichobieżna, halę garażową oraz komórki lokatorskie.

Eleganckie, ciekawie i starannie wykończone mieszkanie. Stosunkowo niewielka przestrzeń została dopracowana w najdrobniejszym detalu, aby maksymalnie wykorzystać dostępny metraż z jednoczesnym naciskiem na wysoką ergonomię. Nieruchomość w standardzie "inteligentnego domu", wyposażona w m.in. elektryczne zamki w drzwiach wejściowych oraz wiele innych udogodnień. Serce mieszkania stanowi nowoczesny salon z bezpośrednim wejściem na urokliwy taras i 160 metrowy ogród. Klimatyczna sypialnia, z południową ekspozycją posiada duże, przeszklone drzwi na taras. Nowoczesna kuchnia w pełni wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty takie jak zmywarka, kuchnia, lodówka oraz ekspres do kawy. Unikalnego stylu wnętrza, nawiązującego do gdyńskiej moderny, dodają znajdujące się w łazience i kuchni marynistyczne akcenty: okna.