Jesteśmy wrażliwi na Twój punkt widzenia

SPECJALIZACJA W KONKRETNYM RYNKU 

Specjalizujemy się tylko w rynku nieruchomości luksusowych i dzieł sztuki, stąd tez wiemy jak funkcjonuje ten rynek, znamy jego mocne strony oraz specyfikę.

 

JAKOŚĆ A NIE ILOŚĆ

Pracujemy tylko na wybranych przez nas ofertach. Mamy w ofercie konkretną ilość zleceń, nad którymi pracujemy aż do realizacji umowy,  dopiero po finalizacji procesu sprzedaży uzupełniamy portfel, co pozwala nam na realne poświęcenie każdej z ofert. 

 

CZAS JAKI DAJEMY INNYM

Działamy na Twoją wyłączność, dzięki temu mamy możliwość pracy tylko nad wybranymi ofertami, co daje nam szersze pole manewru i kontrolę nad procesem sprzedaży, wykorzystania innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań, aby w jak najszybszym czasie maksymalizować ich efektywność.

 

INWESTYCJA W PROMOCJĘ

Bazując tylko na umowach zawieranych na wyłączność, inwestujemy maksymalnie w promocję ofert. Dodatkowo wykorzystujemy marketing "szeptany".

 

MONITORING DZIAŁAŃ 

Ciągła analiza statystyk i zainteresowania nieruchomością. Przygotowywanie sprawozdania dla właścicieli i informowanie ich o postępach w procesie sprzedaży. 

 

SPRZEDAŻ PROFILOWANA 

Dobór strategii sprzedaży oraz konkretnych działań marketingowych pod wybrany profil klienta, który mógłby być najbardziej zainteresowany  daną nieruchomością na sprzedaż. 

 

WYBRANE LOKALIZACJE 

Działamy tylko w wybranych lokalizacjach, co pozwala nam na ich lepsze pozycjonowanie, znajomość zalet i mankamentów otoczenia i realną wycenę wartości oferty. 

 

TYLKO SPRZEDAŻ 

Jako jedyne biuro nieruchomości w Trójmieście zajmujemy się wyłącznie sprzedażą nieruchomości. Jest to nasza specjalizacja i jej poświęcamy całą naszą uwagę.