Zakup nieruchomości

Działamy w wybranych obszarach obrotu luksusowymi nieruchomościami i dziełami sztuki. Na podstawie indywidualnego zlecenia, tworzymy unikalny pakiet usług, obejmujący wszystkie oczekiwane przez Państwa czynności, takie jak: wybór, zbadanie stanu prawnego, negocjacje i pozyskanie wymaganego obiektu. Lubimy wyzwania i zadania wymagające niestandardowych aktywności.

 

Bez względu na przeznaczenie, zakup nieruchomości, to najczęściej poważna inwestycja finansowa, wymagająca uważnego i starannego podejścia. Przy współpracy z Państwem stworzymy dopasowany model inwestycyjny, obejmujący kalkulację rentowności zakupionej nieruchomości, określimy jej koszty, zweryfikujemy stan prawny, a także pomożemy w wyborze lokalizacji, analizując jej zalety i wady.

W przypadku zakupu nieruchomości w celach prywatnych, będziemy Państwu towarzyszyć zarówno w procesie wyszukiwania odpowiedniej nieruchomości, także poza ogólnie dostępnymi źródłami, jak i podczas jej remontu, projektowania i wystroju wnętrz, czy choćby doboru dzieł sztuki. Działamy kompleksowo, w oparciu o naszą wiedzę i kompetencje partnerów, tworząc unikalny standard Kos Estate Nieruchomości.

W naszej ofercie "spod lady" mamy również te nieruchomości, których nie znajdziesz na portalach ogłoszeniowych, ani nigdzie indziej. Ich właściciele cenią sobie dyskrecję, zaś sprzedaż tych nieruchomości odbywa się poprzez rekomendacje. Napisz do nas, jeśli poszukujesz czegoś wyjątkowego.

Jakiej nieruchomości poszukujesz?

1/1